Показват се публикациите с етикет Лозенец. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет Лозенец. Показване на всички публикации

вторник, 6 октомври 2009 г.

Красив графит в Лозенец





















Един прекрасен графит, направен точно срещу "Мис Каприз" на бул. Арсеналски в Лозенец. И животинчето и момичето имат невероятни изражения и са пълни с живот, освен това са и страшно симпатични. Жалко, че не мога да разчета кой е авторът.

Първия Български Бутон за споделяне

събота, 1 ноември 2008 г.

Продължението


Това е една табелка върху купчина боклук на съседната улица, състоящ се основно от шума, която обаче си заема почти цяло паркомясто, което при нашите тесни улички е много... Табелката стоя два-три дена в предишния си вид, но ето че оня ден вече имаше настоящия вид. От вчера вече я няма, защото сигурно на някой му е писнало да я гледа. Купчината си стои обаче. Не ми е ясно ДИТЦ защо не я събират. Когато метат улицата пред магазина (то и там е Лозенец) шумата се събира на още по-големи купчини точно до контейнерите за боклук и стои два-три дена така - достатъчно за да се разнесе отново наоколо, понеже инспекторката така била казала на циганките. Добре, де, може и да е по-лесно за събиране, но тогава да ги събират същия ден?

Предисторията: тук
Още малко софийски абсурди: Пластмасовите кофи за смет

Първия Български Бутон за споделяне

неделя, 26 октомври 2008 г.

Лозенец, селяните и парламента

Оказва се, че любимият ни квартал изобщо не се намирал в града! Ето какво видях днес на съседната улица, прибирайки се към вкъщи:

Продължението: тук

Първия Български Бутон за споделяне