Имам чувството, че като зацикля на някаква тема, и няма отърване от нея... или гугъл ми чете мислите и само такива неща ми показва?
неделя, 16 ноември 2008 г.
Ето още една весела грешка
Грешка 404
Наистина ли мислиш, че който търси намира?
Е, уверявам те, че ако имах снимки на голи чатърки нямаше да ги крия, а да ги пусна в сайта публично. Така че спи спокойно - нищо не си открил, защото нищо е нямало.
Весели 404 или "Няя такоз нещо"
Вчера, докато убивах пет минути в нета, чакайки Ников, попаднах на следната ненадмината философска мисъл, показана и изказана в една толкова банална форма, с която дотолкова сме свикнали, че всъщност никой не я чете, а именно вездесъщата грешка 404, дело вероятно на собственика на страницата. Истината е, че макар и да не си спомням изобщо как попаднах там, но сайтът, и най-вече текстът, беше запомнен най-надлежно :) И аз и Ников, се смяхме доста и по тази причина го прилагам тук:
Не мога да намеря шибаната страница | |
| Страницата която търсиш я няма. Май са и ебали майката. Или собственика на сървъра се е натаралянкал яката и лежи безпаметно в някоя канавка или нея въобще не я е имало и к'во майка си търсиш тука, не мога да разбера. | |
| Пробвай да направиш следното:
От това което търсеше, май нищо не намери деба.Оказва се, че има всякакви начини да кажеш, че нещо не е там където би трябвало да е. А на мен ми беше станало странно като разбрах, че като собственик на домейн, можеш да си напишеш какъвто искаш файл за грешка 404. Ето още един любим междувпрочем тук:
| |
