Показват се публикациите с етикет програмиране. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет програмиране. Показване на всички публикации

понеделник, 22 септември 2008 г.

Банер на 3k Studio

След половин час борба, най-накрая успях да докарам това. Бях сигурна, че знам как ще стане и затова ми се искаше да опитам. Най-трудно се оказа да кача снимката на място, от където ще може да си я изтегли каквото там я вижда. Радвам се обаче, че стана:

3kStudio

Остава и сайта да направят ;) Но пък идеята за сайта вече е готова, така че в най-скоро време ще бъде направен.

Първия Български Бутон за споделяне

четвъртък, 22 май 2008 г.

за програмистите

Днес цял следобед (а сега продължавам) се занимавах с някакъв скрипт, за следния сайт (всъщност сайт не е точната дума струва ми се). Идеята е да направя същото нещо, но вече за съвсем друг обект. И честно казано установих, че да си програмист не си е работа и това е. Ако трябва по цял ден това да правя определено ще се побъркам. Ами че то всеки знак има значение! Даже и една буква да се смени и нищо не става...пълен ужас! Почвам да ги разбирам всичките вицове за програмисти вече :І. Но пък смея да твърдя поне, че сама успях да разгадая какво да направя, за да мога да направя следното. Разбира се, тепърва качвам предварително намалените снимки и за тъмбнайл и за големия формат, а след това ще трябва да напиша всяка снимка и всеки тъмбнайл кога и къде да излиза на самия сайт. Само не ми е ясно още защо ги карат да кандидатстват с математика, но сигурно и това ще ми стане ясно в един момент. Чао засега :)

П.п.: Още не ми е ясно обаче защо взимат толкова много пари, но сигурно и това ще го разбера някога ;)

Първия Български Бутон за споделяне