Много ми се иска да поздравя Деси с рождения ден и оттук, не знам защо :) Ще празнуваме довечера, но все пак, Дес, пожелавам ти много радост и щастие :)
четвъртък, 16 април 2009 г.
Архитектура бг
вторник, 31 март 2009 г.
Няколко клипчета от концерта
Качеството пак е кофти, обаче тия смущения май няма начин да се отървем от тях с нашата си подръчна техника. Този път не съм ги снимала аз, защото бях заета с големия фотоапарат, обаче въпреки всички смущения, песните звучат много яко даже и на запис. Ето три от песните, които Кота 0 изсвириха:
понеделник, 30 март 2009 г.
Още нещо със закъснение!
Берое Рок в "Маската" 25.03.2009

Малко със закъснение реших да се похваля за хубавия концерт, който направиха колегите :) -този път слушахме на едно място и Кота 0 и L.B.C. че даже и Rocking Chairs, които изобщо не бях чувала, но твърдяха че свирят госпел блус. Госпела не го чух, но изпяха много любими блус парчета. А Кота 0 и L.B.C. са си ясни. Даже мога да кажа, че Кота 0 бяха много по-добри от предния път :)
вторник, 27 януари 2009 г.
Най-смешния превод, който съм виждала
Миленчето нали учи испански от сума ти време вече (и май бая е напреднала), та днес от скука прокрай многото писаници и пратих текста на La tortura да ми каже за какво става дума. А тя ми прати файл с превода :) И ето какво се е получило, а мисля че няма друг, който да измисля подобни лафове като нея! (добре, че не знае че го качвам тук ;)
сряда, 14 януари 2009 г.
Кота нула - Easy (Faith No More Cover) във Фенс - 12.01.2009
вторник, 13 януари 2009 г.
Кота 0 - концерт във Фенс - 12.01.2009

Най-накрая дългоочакваното събитие дойде. Събраха се толкова много хора, колкото рядко съм виждала във Фенс и все приятели и познати, всички нетърпеливи да ги чуят. Свириха много яко :) Аз лично страшно се изкефих, малко ги измъчихме на края, но мисля че ще ни простят, все пак много ги харесахме и затова искахме още :)



четвъртък, 13 ноември 2008 г.
сряда, 12 ноември 2008 г.
Още приятели
А докато си избирах клипче на LBC намерих и това:
вторник, 11 ноември 2008 г.
LBC in Fans
събота, 1 ноември 2008 г.
вторник, 28 октомври 2008 г.
2 blond kiflas ...
2 blond kiflas on a purple background doing kifla stuff...as usual.

Димитровден, деня на строителя и малко музика от талантливи приятели :)
Качеството е доста зле в сравнение с оригиналните филмчета, но все пак е такова удоволствие да ги слушаш, че мисля че се преживява :)
понеделник, 27 октомври 2008 г.
петък, 24 октомври 2008 г.
Една стара новина

Днес ме изненадаха в офиса с една стара новина - още от началото на седмицата :) аз нали съм си заплес, пък и не винаги съм в офиса, вечно научавам новините последна: статия за Кота нула. Сашо беше казал, че така са се кръстили, но кой да помни! Пък и каква дълга дълга статия са им написали! Беше ми много интересно да я чета - и без това не познавам новите членове и не съм ги чувала мнооого отдавна. Момичето я е написало много приятно, нищо че има някои странни думички ;). Но пък има и попадения - като "човекът оркестър" което е най-точното описание за Сашо ;) И това за желираните мечета се чудя кой го е измислил! Ами нека, нека! Действайте и чакаме и ваши песнички! Иначе аз ще съм доволна и на малко китари в неделя :)
понеделник, 22 септември 2008 г.
Банер на 3k Studio
След половин час борба, най-накрая успях да докарам това. Бях сигурна, че знам как ще стане и затова ми се искаше да опитам. Най-трудно се оказа да кача снимката на място, от където ще може да си я изтегли каквото там я вижда. Радвам се обаче, че стана:
Остава и сайта да направят ;) Но пък идеята за сайта вече е готова, така че в най-скоро време ще бъде направен.
петък, 12 септември 2008 г.
Малко музика :)
петък, 15 август 2008 г.
Детенце!!!
Преди малко се е родил кръщелникът ми! Детенцето малко поизбърза, но това само показва, че ще е страшно лъвче и ще радва много мама и татко (явно не е искало да е девичка :) Пожелавам на Поля и Пешо много да му се радват и да им порасне голям и снажен! Поля, възстановявай се бързо, защото както разбрах, бащата ти и Пешо са замислили голям банкет утре! Аз пък отивам за подаръка от кумовете :) А снимки на бебчето - когато мама ми даде да го снимам :)





