вторник, 7 юли 2009 г.
The dream
четвъртък, 28 май 2009 г.
събота, 11 октомври 2008 г.
Online photoshop

Понеже една вечер спях мноого (то си беше среднощ по-скоро) и дадох yes на нещо, което не си направих да прочета. Разбира се, сетих се, че съм пуснала update в един момент. Мислех си че е windows-ки и само ще ми забави компа за малко. Е да, обаче не! Оказа се adope-ски. Съответно Photoshop и Adobe Profesional сега трябва да бъдат преисталирани и ми се наложи да си тегля Adobe Reader 9 за да си чета статиите, които използвам за дипломната. Добре, че все пак има безплатни приложения, нищо, че всеки път като попадна на pdf из нета Adobe 8 трябва да ми изписва грешка и да вдига невероятен шум! :) В този ред на мисли, зачетох се снощи в блога на RIZN (фирмата, която направи нашия сайт) и открих че има онлайн версия на photoshop! Ето това ме изуми. И дойде съвсем навреме ;) Засега изглежда готино, но трябва да го изпробвам като хората все пак. Ще пиша нататък! Сега ще мога да направя нещо със снимките от изложението. За който не знае - посетете ни до утре вечер в Експо Центъра на изложението за недвижими имоти (и банки!) на BalPex. ПО-нататък ще кача и снимчици на щанда, за който основна вина има Мая :) Аз само се въртях с фотоапарата и статива и записвах за поколенията!
неделя, 14 септември 2008 г.
Olivier Derouetteau
събота, 19 юли 2008 г.
понеделник, 23 юни 2008 г.
неделя, 22 юни 2008 г.
Най-новите ми опити във фотошоп
Тези неща пак ги правих, докато се чудех с какво да се занимавам, пишейки поредната тема ;), сиреч вчера и понеже си инсталирах picasa (след преинсталирането не си я бях сложила) и заради нея пак си поразгледах наличните снимки, така че отрких едни страхотни текстури, които бях сваляла от deviantart (този сайт го знам от Немеца). Както можете да видите текстурите са много добри. Общо взето всичките картинки са много лека смесица от някоя моя снимка с някоя текстура и почти нищо друго. Доста лесно стават, а са си ефектни (или поне аз така си мисля).


събота, 21 юни 2008 г.
четвъртък, 12 юни 2008 г.

Това правих днес и вчера за да помогна на Мая за заверките. Не че е кой знае каква голяма част от работата, но е нещо, с което се залисвах, защото наистина имах нужда. Вярно малко й помогнах и за макетчето, макар че никога не съм била добра с макетите. Но пък така не мислиш за разни други неща, за които не ти се мисли. Дано да са й харесали поне.
вторник, 20 май 2008 г.

Това е първият ми опит да нарисувам нещо на фотошоп. При това започна с най-обикновено драскане и изпробване на таблета върху една снимка, от която после нищичко не остана. Сигурна съм, че ако отделя още малко време в крайна сметка ще заприлича на цвете. Все пак успях да открия и доста тюториали за digital painting.








