
Ето че много бързо намерих отговор при tin4e-то и в inhabitat като си отворих reader-a.
сряда, 22 април 2009 г.
Earth day 2
понеделник, 23 март 2009 г.
farinatoart
Днес открих сайта на Самюел Фаринато, който се оказа невероятен илюстратор. Ето някои от нещата, които ми направиха впечатление.
вторник, 3 февруари 2009 г.
Десет готини дракончета
Избрано от deviantart.com сред по-новите публикации (не са подредени в някакъв определен ред):










неделя, 16 ноември 2008 г.
Адам Форд

Днес Marco Bucci не беше единствения от любимите ми художници, който публикува нещо, което вече е в любими :) Адам Форд има малко по-различен стил и нещата му са доста по-лъснати, но въздействието в никакъв случай не е по-малко. Особено в показаната по-горе илюстрация за готварска книга. Само погледнете това невероятно умиление в погледа на готвачката, отправен към толкова мъничката ягодка в ръката й. И тези начервисани устни, които са се устремили към малката червена точица, и тези нагримирани очи, и най-вече повдигнатите вежди... сцената е по-подходяща за опера, отколкото за публикуване в някой прозаичен webblog!

Няколко бързи скици или какво значи да имаш талант
От известно време следя блога на Marco Bucci, художник от Торонто, който освен всички други хубави неща, които прави, използва и обедните си почивки да рисува. Последните две "скици" са направо невероятни и затова реших да ви ги покажа. Правени са за около час-час и половина по определена тема, а именно - Феята на зъбчетата и Екзекутор.


вторник, 28 октомври 2008 г.
неделя, 14 септември 2008 г.
Лео Хао

Olivier Derouetteau
вторник, 20 май 2008 г.

Това е първият ми опит да нарисувам нещо на фотошоп. При това започна с най-обикновено драскане и изпробване на таблета върху една снимка, от която после нищичко не остана. Сигурна съм, че ако отделя още малко време в крайна сметка ще заприлича на цвете. Все пак успях да открия и доста тюториали за digital painting.




