А ето и една снимка с Мая, правена на Карандила през лятото на '86 или '87-ма. Бяхме с баба ми и дядо ми в една вила и вуйчо беше дошъл да ни и види и тогава ни снима.
Показват се публикациите с етикет аз. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет аз. Показване на всички публикации
четвъртък, 28 август 2008 г.
Мои детски снимки



Тършувах си из снимките в компа и намерих тези. Даже не знам на колко съм тук но сигурно съм на около две иначе и Мая щеше да я има. Всъщност първата трябва да е малко по-нова. Мама разправяше, че джинсите с които съм на нея много съм си ги обичала. Ходещото куче пък ми беше една от любимите играчки. И лятото наистина много обичах да си играя в големия леген. Беше много приятно. Снимките са от двора в Сливен.
Етикети:
аз
неделя, 20 юли 2008 г.
понеделник, 30 юни 2008 г.
Снимка със Съб
Намерих си я на компютъра в офиса и е от последния рождени ден на Ников, когато първо се събрахме в някакво заведение, а след това го празнувахме. Съб беше на някакъв клуб с колежките и затова изчезна супер бързо нея вечер.
четвъртък, 22 май 2008 г.
Абонамент за:
Публикации (Atom)




